#1 2011-09-10 22:14:04

Cheona

Nowy

Zarejestrowany: 2011-09-09
Posty: 5
Punktów :   

Cheona

Imię - Cheona
Przydomek - wiedz, że jej to obojętne, jak ją nazywasz.
Płeć - klacz (dla niewiedzących - samica)
Wiek - z dwa lata (taki wiek pomiędzy młodym [źrebięciem] a dorosłym)
Rasa - Koń
Gatunek - Shire
Specjalizacja - Medyk
Wygląd - Jest szczupłą, karą klaczą z długą grzywą i ogonem tego samego koloru. Ma strzałkę ciągnącą się od początku pyska aż do rozpoczęcia grzywy. Posiada również białe skarpetki i, charakterystyczne dla swojego gatunku, dłuższą sierść przy kopytach.
Charakter - Jej charakter jest zmienny. Zwykle jest pomocna, lecz można u niej też wyłowić cechy płochliwości oraz nieśmiałości. Zawsze czujna, nawet gdy śpi. Więc lepiej nie podchodź do niej nigdy od tyłu.
Krótka historia - urodziłam się w biednej stajni, a tuż po moim narodzeniu mojego ojca sprzedano. Nawet nie wiedziałam, jak on ma na imię. Wychowywałam się, jak na źrebaka przystało, z matką, która nazywała się Crylist (czyt. Krajlist). Jednak, po ukończeniu przeze mnie dwóch lat stajnia zbankrutowała i miała zostać zamknięta. Konie musiały być przewiezione do innych stadnin. Najpierw zabrano mi matkę. Właściciel nie mógł się pogodzić z moim losem. Wychowywał mnie jak rodzony ojciec, pozwalałam mu nawet na sobie jeździć (najczęściej na oklep). Zdjął ze mnie ogłowie i powiedział: "Biegnij, jesteś wolna. Uciekaj jak najdalej i nigdy nie daj się złapać. Po prostu - bądź wolna". Po tych słowach prawie się rozpłakałam. Trąciłam go po raz ostatni chrapami i odwróciłam się cwałując na wielką łąkę. Oglądałam się czasami za siebie mając skrytą nadzieję, że wkrótce po mnie wróci, pogłaszcze, poklepie po szyi. Jednak na próżno. Dotarłam aż tutaj i postanowiłam tu zostać.
Przynależność - brak
Ilość Kamieni - 0
Specjalne przedmioty - brak

Offline

 
Kontakt Wymiana Toplisty
[Admin] - Chika - 34183310
Nasz button:
Brak toplist.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oneokrock.pun.pl www.logistykaw.pun.pl www.indonesia.pun.pl www.pwsosbhp.pun.pl www.ie2008.pun.pl